Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z parkingiem i elementami zagospodarowania terenu przy ul. Karczunkowskiej w Warszawie

Etap inwestycji: Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z parkingiem i elementami zagospodarowania terenu stanowiąca I etap inwestycji polegającej na budowie zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z parkingiem, infrastrukturą techniczną, elementami zagospodarowania terenu oraz elementami małej architektury.

Inwestor

MDR Inwestycje 7 Sp. z o.o.:

Data ukończenia

Typ projektu

Architekt

Galeria realizacji

Opis inwestycji

Kubatura budynku brutto: 6052,77 m³
Powierzchnia całkowita nadziemna Pc: 2284,06 m²
Powierzchnia użytkowa mieszkalna PUM: 1896,12 m²
Wysokość budynku: 24,26 m
Liczba kondygnacji nadziemnych: 7
Liczba kondygnacji podziemnych: 0

Elewacja będzie utrzymany w tonacji beżowej i intensywnego brązu urozmaicona boniowaniem oraz balkonami prefabrykowanymi.

Budynek mimo prostoty zaprojektowanych rozwiązań w pełni spełni oczekiwania przyszłych lokatorów jak również doskonale wpisze się otoczenie.

Obecnie trwają prace w zakresie:

  • konstrukcji monolitycznej żelbetowej
  • montażu balkonów prefabrykowanych

Zakończono prace:

  • hydroizolacji powłokowej fundamentów

Na budowie pracuje średnio ok. 12 pracowników.